Ring ring

corporate-gift-idea


רעיון המנחה הגרוע מאוד תאגידיים

מתנת החתונה הגרועה מאד שלכל הזמנים עלולה לשאת טוסטרים. החברה שלך מכיר אותם מושלם, נכון? מועדון מהי המנחה הארגונית הגרועה ביותר? הן לא מכיר את התשובה? ובכן, יתכן שתצטרך לעיין המתארת את עמוד הגיע במטרה שתציל את עצמך מבושה ותציל את כל הנמען מגבות תלתלים.

הפריט נעדר היתרון. ללא נושא מהעניין על ידי הבוס שלכם אם בידי המתעניין של העסק שלכם (נניח שהמקבל היא זכר), אני פונה למספר חנויות שמציעות "פריטים שגברים אוהבים". כעבור חמש דקות תם סוף תפסו את אותן הפריט הטוב ביותר שאי פעם יכולתם למצוא: כפפות האיגרוף היקרות ביותר! נחש מה? הבוס של העבודה שונא את אותה הספורט.

קלטות הדרכה וסרטונים. וגם באופן החברה שלך מכיר שמקבל התשורה היא מעריך מעולה בקרב יוגה או אולי פילאטיס או אולי יותר מידי תרגיל אנו תופס אותו על קלטות הדרכה וסרטונים, אסור לספק לו מתנות כמו אלה. למה? כל אחד אינן וודאי שהקלטות שאנחנו מעניק אינם מובאות באוסף חתימה. מהווה או לחילופין היא יתכן ו מודים למוצר שלך אבל אתה פשוט מבזבז את כל הכספים שלך.

תוספות "נראים בטלוויזיה!" אה! אכן, ראיתם את אותן הגריל ג'ורג 'פורמן או את אותה השף הקסום ואתם דורשים להבטיח שכזה למעוניין או גם לבוס משפחתו. אבל הדבר והיה אם הינה שונא אגרוף וצלייה, וספורט ובישול בכלל? הפרמטר באופן תיכף מתופעל לאותו אחד ג'ורג 'פורמן גריל או שמא את אותו השף הקסום? נוח להתקשר למספרים הנוספים אודות מצג של החברה שלכם אמנם מסובכת למצוא במידה לנמען ישנם זה עד אינן ... או יאהב את זה או הן לא.סלע זול. שטר של 5 דולר אמריקאי עשוי לבחור אותנו לאנשהו, איזה מה הינה ממש לא יספק עבור המעוניינים הרבה מאוד הזמנה כשחושבים בדבר מתנה ארגונית. בטח, כנראה תפיק מזה משהו אולם היית מתכנן שהנמען יהיה מוכן אודות כך?

הלבשה. לא מורכב לכן זה הזמן עניבה על ידי 100 דולר, אני עלול לזהות משהו אחר. מעיל מתעורר יותר יתר על המידה. באמת, כנראה תבחרו להרשים את אותן הנמען, איזה האם אתם יודעים גרידא את גודלו? והיה אם אני מהרהר שהנמען ילבש אותו? במידה ו אני האם כך מזהה שהוא מעריץ את אותן הצבע או את אותם איכות הבגד שתתן? אין שום עניין לתת הלבשה או אולי בגדים; במילים אחרות באופן החברה שלך גר בנות הנמען. אמנם מכיוון שזו מתנה ארגונית, זה הזמן ניתוח בחור מביך אם וכאשר הבוס שלכם לובש מעיל עד סוודר אנו נותן. עניבה תראה בסדר מכיוון שהיא עלולה להיות מוסתרת בדיסקרטיות מלמטה למעילו, אילו מה אכן הוא סיכון שעליכם לקחת. טוב יותר, תן שובר מתנה או אולי שובר מתנה.

לנג'רי. לִבנֵי נָשִׁים? כמתנה ארגונית? אוקיי, החברה שלך רווק והיא (הלקוחה שלכם עד עמיתך לעבודה) וגם רווקה� החברה שלך יותר מידי מתבקש לשלוח בשבילה הלבשה תחתונה ... עצור מוניטין כי העסק שלך מסוגל להשתמש רק את עצמך לצרות עמוקות באופן כל אחד ממשיך. והיה אם שמעת עד לפני זמן בדבר המונח "הטרדה?" הזהר.

מתנה בעבודת יד. אז אני רוצה שלמתנה של החברה יהווה המגע האישי שלך? או שמא שאתה מוכרחה לחסוך במקצת כסף במתנה שתתן? מכיוון והיה אם אתה בעיקר מוכשר או אולי שיש לך את כל תמיד בעולם או לעצב רק את התשורה לבדכם, כמעט בכל מקרה אין לעשות היא. למה? כמה סיבות: האחת, בסופו של דבר תוציאו שנתיים יתר על המידה הכול על חומרי גלם וכלים עוזר על ידי תשלום מוכנה קטלוג, ושניים, בסוף תוותרו על שנתכם בתמורה שלוש המנחה.

מחשבה חסרת המצאה. סלסלת מתנות שוקולד יוקרתי או גם גורמה כל משדל, איזה אם הנמען סוכרתי, במידה ו הייתם מנחשים שייגע בה או אולי שהוא תהיה אסירת תודה מדוע שנתתם? או שהחלטת להעניק טקסט הכול על & לאתר זה ;איך לרדת במשקל" או "איך להצליח" לעמיתך. למרות שכוונותיך טהורות והמצפון של החברה לא מזוהם , העסק שלך מתרחק ממתנות האלו.
Back to posts
This post has no comments - be the first one!

UNDER MAINTENANCE