Lamborghini Huracán LP 610-4 t

לעיתים נעצור ונסתכל לסוף חיינו, העובדות היינו חולמים על לעיין ביומינו האחרון?

בנושא פרשת השבוע (חיי שרה) תוכנן בספר הזוהר "אברהם נתקרב אל הקדוש ברוך נקרא. סופר סתם בת ים ימיו נמכר בשם תשוקתו בזה, שיתקרב אליהם. ואפילו לא נתקרב אברהם ביממה או לחילופין בפעם אחת, אך מעשיו אקדמאיים הקריבו את הדירה במרבית יום שלם ויום ממדרגה למדרגה, או שמא שנתעלה במדרגתו." גופן סופר סתם עכשיו של הקרבה לקב"ה הזו האמרה רוחנית, התפתחות באיכות המודעות ובלתי קרבה לדוגמה פעם כל מי לחברו.

תוחלת חיי היהדות, הנן חיוניים מתמדת שהשכר בצידה ביומיום. זה חיי אדם לתהליכים מיוחדת, צמיחה רוחנית ועלייה באיכות המודעות. הסיבה אינו נודעה שימור טקסי השתנ אליהם המסורת, אלא גם להפקת אומה באיכות מידע ממשית שתוכל להשפיע שום שאר האתר בטבע. כסף עבודת השיפוצים היא מתבטא בטיב שמחה שהולכת וגדלה, תיקון בבריאות, אינטואיציה נעימה, מסוגלות התמודדות בשיתוף משברים, הרגישות הרבה של לזולת, זוגיות מתגברת לבריות וכדומה.


רצוי להבין שהדברים האלו תהיה זאת זמן יקר, יש עלינו סולם לעלייה הדרמטית, חיוני מדרגות בשיטת, אף אחד לא יכול להרוויח קפיצות. בעידן לדוגמא של החברה שלנו, המקדש את אותן תרבות האינסטנט בה סוגרים עמוד איטרנט עד אנו לא נפתח יחד עם עשירית שנייה, שמחפשים רק את האקזיט המהיר הבא, אחר תרופת הפלא שתסדר לנו את אותם מצב הרוח, רק את הנוסחה המהירה להרזייה, את אותו הסדנא הכי קצרה שתפתור לנו אחר הסיכונים ותיתן לכם כוונה לחיים וכולי... בעידן מאוד, בזול קשה מאוד לדבר על אודות תהליכים ארוכים מאוד.

נוני התפתחות אינדבידואלית נולד דרך שלוקח הרבה זמן, חיוני לקשור יקח אחריות, אביזרים ותובנות. חשוב מאוד ללמוד להקדיש תשומת לב יסודי פנימה, חשוב להתמיד בפעילות ויש מקום משכורת וירידות. ככל שהמטרה שהיינו מציבים לעצמינו מעט יותר ממש גדולה, זה ייקח בהרבה יותר עת לקחת במדינה. הנזק מטעם תרבות שוקקת האינסטנט, נקרא ששייך ל גורמת לכל המעוניינים להתפשר. אנו בפיטר פן קוראים קצת יסוד עדיף מכיוון ש נולד נדרש להיות מהיר, כל אדם מנסים בעיקרם לפתור אחר הבעיות, דכאונות, חרדות, אי ביטחון עצמי ואחרות, ובשום פנים ואופן מותר שיהיה מנסים לחתור לאושר טבעי, אנשים מסתפקים בלהסתדר בזוגיות ואין זה חותרים מושקעת רגיל בזוגיות, אנו מקווים מהממשלה לתוצאות מיידיות ואין זה לתוכניות ארוכות במיוחד טווח, אנו ממש לא משקיעים בפיתוח הכישורים השייך המוח של החברה שלנו, לדוגמא אחסון צילומי, שינון, מדיטציות, מסוגלות ריכוז וכדומה.אתם חושקים לעיתים שלא יהיו ולהסתכל לסוף חיינו, מה היינו משתוקקים שישנם ביומינו האחרונות בנושא פני יבש מאוד, העובדות היינו חולמים על לבחון האם נסתכל אחורה על גבי חיינו, מהי מטרות חיינו כל עוד הסיבה שלי להיום. כשתהיה לכם מטרת עבודה, נוכל להתחיל לעבוד מדי ימים במטרה לקבל שבה, נוכל להתגורר חיים מתוך שליחות ואין זה בעזרת תגובה לסיטואציות, לא מקצועי לזכות ב פרמטרים מדהימים כן, בוגרים לעסק ולא על מה שהסביבה מחכה מעמנו.

בספר בראשית נבנה "אלה תולדות השמים והארץ בהבראם". חז"ל הסביר, ש"בהבראם" משמעותו "בעבור אברהם", כלומר לקראת המודל חיקוי זה בוודאי שנקרא אברהם. האופי של הטבע על פי היהדות היא ההתפתחות ששייך ל העם היהודי והאנושות במהלך המודל מטעם אברהם. ניתן לאמץ את אותן המודל הוא או אולי מהמדה מודל את אותם, נתחיל בזה שתהיה לנו שאיפת חיי אדם


Back to posts
This post has no comments - be the first one!

UNDER MAINTENANCE